Kocaeli'nin Medyası

Ak Parti’de MYK toplantısı başladı

AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında, parti genel merkezinde başladı.

Ak Parti’de MYK toplantısı başladı
06 Haziran 2017 - 18:09 'de eklendi ve 1733 kez görüntülendi.

AK Parti MYK, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı. AK Parti’nin yeni MYK’sı, 29 Mayıs Pazartesi günü Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında yapılan MKYK’nın ardından açıklanmıştı. MYK ilk toplantısı Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğanın başkanlığında, parti genel merkezinde başladı.

Kurulun gündeminde, il ve ilçe kongrelerinin tamamlanmasına ilişkin süreç olacak. İl ve ilçe kongreleri başta olmak üzere saha içi çalışmaların tüm detayları Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sunulacak. Terörle mücadele, referandum sonrası sürece bağlı olarak izlenecek yol haritası ve 2019 seçimleri öncesi hazırlıklar da ele alınacak diğer başlıklar olacak. Erdoğan, MYK toplantısı sonrası ise büyükelçilere iftar verecek. Başbakan Binali Yıldırım’ın Genel Başkanvekili olarak yer alacağı toplantıya, yeni MYK üyeleri Mahir Ünal, Hamza Dağ ile Ravza Kavakçı Kan ilk kez katılıyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER